Oczyszczanie i tonizacja

12 produktów
Filtruj i sortuj
12 produktów
Filtruj i sortuj 12 produktów Zamknij
Sortuj według
  • Delikatnie oczyszczająca pianka do mycia twarzy z betainą i gliceryną
    Face Cleanser
    48,00 zł
    150 ml
    32,00 zł / 100ml
    w tym VAT
    150 ml
  • Organiczny tonik do twarzy przywracający naturalne pH z aloesem
    Face Toner
    39,00 zł
    50 ml
    78,00 zł / 100ml
    w tym VAT
    50 ml
  • Naturalny tonik do twarzy przywracający naturalne pH z aloesem
    Face Toner
    68,00 zł
    200 ml
    34,00 zł / 100ml
    w tym VAT
    200 ml
  • Głęboko oczyszczający żel do mycia twarzy z gliceryną i witaminami
    Glow Face Cleanser
    65,00 zł
    150 ml
    43,33 zł / 100ml
    w tym VAT
    150 ml
  • Prebiotyczny tonik do twarzy z aloesem bez zawartości wody
    Microbiota Friendly Toner
    78,00 zł
    150 ml
    52,00 zł / 100ml
    w tym VAT
    150 ml
  • Skuteczny olejek do demakijażu - oczyszczanie olejowe z witaminą E
    Oil Face Cleanser
    79,00 zł
    150 ml
    52,67 zł / 100ml
    w tym VAT
    150 ml
  • Żel do mycia twarzy przeciw niedoskonałościom z aloesem i cynkiem
    Lerosett Cleansing Gel
    56,00 zł
    200 ml
    28,00 zł / 100ml
    w tym VAT
    200 ml
  • Ratunek dla skóry z niedoskonałościami - żel do mycia twarzy, maska i krem
    Lerosett (zestaw)
    148,00 zł 210,00 zł
    w tym VAT
    Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 148,00 zł
  • Odbudowa mikrobiomu skóry - esencja i tonik do twarzy
    Microbiota Friendly Essence + Toner (zestaw)
    157,00 zł 196,00 zł
    w tym VAT
    Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 157,00 zł
  • Bestsellery swederm do pielęgnacji ciała, twarzy i ust
    pełnowymiarowy box prezentowy (zestaw)
    299,00 zł 372,00 zł
    w tym VAT
    Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 299,00 zł
  • Czysta cera w dwóch etapach - oczyszczanie olejowe i wodne
    Oil Face Cleanser + Face Cleanser (zestaw)
    108,00 zł 127,00 zł
    w tym VAT
    Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 108,00 zł
  • Naturalna antyoksydacja twarzy - tonik i krem anti-aging
    Face Toner + Face Cream (zestaw)
    141,00 zł 176,00 zł
    w tym VAT
    Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 141,00 zł

Kosmetyki do mycia twarzy i tonizacji – dlaczego ich potrzebujesz?

Czym cechują się najlepsze kosmetyki do oczyszczania cery? Jeśli chcesz cieszyć się zadbaną i promienną skórą, musisz zwrócić szczególną uwagę na codzienne, staranne oczyszczanie i tonizację. Kluczem jest wybór produktów, które skutecznie usuwają brud, sebum i makijaż, ale jednocześnie nie naruszają bariery hydrolipidowej.

Dobre kosmetyki do mycia twarzy są pełne cennych substancji aktywnych, dzięki którym nie zaburzają fizjologicznego pH skóry. Prawidłowa rutyna oczyszczania to fundament pielęgnacji, który zapobiega powstawaniu niedoskonałości i przygotowuje cerę na przyjęcie składników aktywnych z serum czy kremu. Dzieli się ona na dwa kluczowe etapy: demakijaż i mycie właściwe, a wieńczy ją tonizacja.

Demakijaż na bazie olejku

Pierwszym i kluczowym krokiem wieczornej pielęgnacji jest dokładne usunięcie makijażu, filtrów SPF i nagromadzonego w ciągu dnia sebum. W tej roli niezastąpiony jest olejek myjący. Jego bogata formuła skutecznie „rozpuszcza” nawet wodoodporne kosmetyki i tłuste zanieczyszczenia, działając łagodnie, bez konieczności silnego pocierania.

Co ważne, w kontakcie z wodą taki olejek zamienia się w lekką emulsję, która łatwo się spłukuje, nie pozostawiając na skórze tłustego ani lepkiego filmu. To metoda odpowiednia dla każdego typu cery, także tłustej i mieszanej.

Dogłębne oczyszczanie – pianka i żel myjący

Po zmyciu makijażu olejkiem, pora na drugi etap – mycie właściwe produktem na bazie wody. Służy ono do dogłębnego oczyszczenia porów skóry z ewentualnych pozostałości i potu. W naszej ofercie znajdziesz dwie formuły dopasowane do różnych potrzeb:

  • Delikatna pianka oczyszczająca. O kremowej konsystencji i fizjologicznym pH. Jest to idealny wybór dla cer wrażliwych, suchych, normalnych lub do porannego, łagodnego oczyszczania. Dzięki składnikom nawilżającym (jak betaina czy gliceryna) nie przesusza, nie podrażnia i nie pozostawia uczucia ściągnięcia.

Aktywny żel myjący. To zaawansowana formuła stworzona dla cer mieszanych, tłustych, problematycznych lub potrzebujących wygładzenia. Często zawiera składniki delikatnie złuszczające (jak kwasy LHA), które pomagają oczyszczać ujścia gruczołów łojowych, regulować produkcję sebum i wspierać walkę z niedoskonałościami, nie powodując przy tym podrażnień.