Hudsalva

9 produktów
Filtruj i sortuj
9 produktów
Filtruj i sortuj 9 produktów Zamknij
Sortuj według
  • Maść do skóry suchej i reaktywnej - krem do rąk i stóp z witaminą E
    Hudsalva vit. E
    48,00 zł
    100 ml
    48,00 zł / 100ml
    w tym VAT
    100 ml
  • Maść do skóry suchej i atopowej - krem do rąk i stóp z alantoiną
    Hudsalva Sensitive
    48,00 zł
    100 ml
    48,00 zł / 100ml
    w tym VAT
    100 ml
  • Silnie regenerująca maść do skóry suchej i atopowej z pantenolem
    Hudsalva Panthenol
    79,00 zł
    200 ml
    39,50 zł / 100ml
    w tym VAT
    200 ml
  • Maść do skóry suchej i reaktywnej - krem do rąk i stóp z witaminą E
    Hudsalva vit. E
    35,00 zł
    50 ml
    70,00 zł / 100ml
    w tym VAT
    50 ml
  • Maść do skóry suchej i atopowej - krem do rąk i stóp z alantoiną
    Hudsalva Sensitive
    35,00 zł
    50 ml
    70,00 zł / 100ml
    w tym VAT
    50 ml
  • Maść do skóry suchej i reaktywnej - krem do rąk i stóp z witaminą E
    Hudsalva vit. E
    10,00 zł
    8 ml
    125,00 zł / 100ml
    w tym VAT
    8 ml
  • Ukojenie i komfort suchej skóry - balsam do ciała + krem do rąk i stóp
    Gel Trap + Hudsalva vit. E (zestaw)
    84,00 zł 112,00 zł
    w tym VAT
    Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 84,00 zł
  • Zestaw maści Hudsalva w eleganckiej puszce - kremy do rąk i stóp
    Hudsalva vit. E + Hudsalva sensitive
    138,00 zł 166,00 zł
    w tym VAT
    Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 166,00 zł